![Κάνοντας κλικ στα Ποτήρια Κρασιών](https://aws-tiqets-cdn.imgix.net/images/content/1ab60ec8edfd41ed82e46a3b34ba5ab3.jpeg?auto=format&fit=crop&h=180&ixlib=python-3.2.1&q=40&w=180&s=873e24ffb3e7e939fe462efdda44ecbd)
- Μιλάνο
Ο πάροχος αυτού του προϊόντος έχει αξιολόγηση 4.4 και 102 εμπειρίες
Επικοινώνησε με το Κέντρο Βοήθειας της Tiqets. Λειτουργούμε ως επαφή εκ μέρους του παρόχου της δραστηριότητας
Μέρος του περιεχομένου αυτής της σελίδας έχει μεταφραστεί αυτόματα και ενδέχεται να περιέχει ανακρίβειες.
Σημείο συνάντησης
Via Giovanni Battista Sammartini, 1, 20125, ΜιλάνοΛάβε μέρος σε ένα μάθημα μαγειρικής στο Μιλάνο για να εξερευνήσεις χειροποίητα ιταλικά ζυμαρικά! Θα μάθετε να φτιάχνετε δύο νόστιμα πιάτα, όπως ταλιατέλες και ραβιόλια, που συνοδεύονται από εποχιακές σάλτσες όπως καρμπονάρα, πέστο ή πομαρόλα.
Επιπλέον, θα δημιουργήσεις ένα απολαυστικό ιταλικό επιδόρπιο, ένα τέλειο παγωτό.
Ένας διασκεδαστικός και καταρτισμένος σεφ θα σας ξεναγήσει στην ιστορία του παγωτού, στα φυσικά χρώματα για αρωματισμό και στις τεχνικές θέρμανσης και κατάψυξης.
Μετά το μαγείρεμα, θα απολαύσετε το γεύμα σας μαζί με δύο ποτήρια κρασί. Θα λάβετε επίσης ένα ψηφιακό φυλλάδιο συνταγών και ένα "Πιστοποιητικό Αποφοίτησης" για να εντυπωσιάσετε τους φίλους σας πίσω στο σπίτι σαν πραγματικός Ιταλός σεφ!
Αυτό το προϊόν δεν έχει βαθμολογίες και αξιολογήσεις, αλλά ο πάροχος έχει αξιολογήσεις για τις άλλες εμπειρίες του